Arrangementen
Geniet van een lunch of diner (afhankelijk van het aanvangstijdstip van de wedstrijd) in het prachtige Zalmhuis en laat u op typisch Rotterdamse wijze naar De Kuip vervoeren.
Uw dag is altijd compleet verzorgd met een lunch of diner, parkeergelegenheid, vervoer van en naar De Kuip (wanneer van toepassing), een gereserveerde zitplaats, consumpties en een luxe souvenir.
Klik op één van de onderstaande arrangementen voor meer informatie:
U kunt al vanaf twee personen reserveren voor alle thuiswedstrijden van Feyenoord, inclusief de (Europese) topwedstrijden. Speciale wensen, grote groepen of een arrangement of maat? Graag denken wij met u mee en adviseren wij u over de diverse mogelijkheden.
Informatie aanvragen
Wilt u gebruik maken van één van bovenstaande arrangementen of heeft u vragen? Neem dan contact op met Feyenoord Hospitality, EMboost via 010 – 292 68 49 of via hospitality@feyenoord.nl. Voor meer informatie over de Feyenoord Business Arrangementen of de overige zakelijke mogelijkheden bij Feyenoord kunt u ook onderstaand contactformulier invullen.